Media

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
https:

Film weselny

Naszą codziennością jest filmowanie wesel. Zajmujemy się profesjonalnym montażem filmów, dzięki czemu przygotowany przez nas film weselny pozytywnie zaskoczy każdego! Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Zależy nam na ich pełnym zadowoleniu oraz dobru. Dlatego właśnie filmowanie wesel jest dla nas czymś więcej niż tylko nakręceniem danych wydarzeń na taśmę, ale także ujmowanie emocji, najpiękniejszych chwil i wrażeń... Zapraszamy zatem do współpracy!
https:

Mażoretki sklep

Oprócz instrumentów oraz lat ciężkiej pracy i treningów, odpowiedni strój i akcesoria to również istotne rzeczy, których potrzebują mażoretki. Sklep, który prowadzimy, oferuje właśnie takie akcesoria - od krzeseł orkiestrowych, po profesjonalne batuty, na buławach i wyspecjalizowanych obuwiu kończąc.
https:

Foto obraz druk

Osoby prywatne oraz różnego rodzaju firmy zachęcamy do skorzystania z usług studia poligraficznego VisualData. Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości druk foto obrazów w postaci dowolnych grafik bądź zdjęć. Realizujemy zlecenia w każdym rozmiarze, które standardowo zostają wykończone laminatem matowym. Zapraszamy na naszą stronę.
https:

Sklep muzyczny Gdańsk

Szukasz miejsca, w którym dostaniesz unikatowe płyty CD i winyle? Nasz sklep muzyczny w Gdańsku jest prowadzony przez audiofilii, więc więc nie tylko sprzedajemy asortyment, ale również doradzamy i pomagamy klientom odkryć nowych wykonawców. Prowadzimy też skup płyt kompaktowych i winylowych oraz filmów.
https:

Lektury szkolne

Czytanie książek w dzisiejszych czasach to hobby dość niszowe, jednak ma swoje grono zwolenników. Wieczór z książką to idealny sposób na relaks po ciężkim dniu w pracy. Księgarnia, którą prowadzimy ma w sprzedaży lektury szkolne, słowniki, literaturę młodzieżową i dla dorosłych, poezje, a także poradniki.
© www.obiektyw.waw.pl