Pieniądze

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
https:

Tester oprogramowania

Jeśli macie Państwo pomysł na ciekawą aplikację IT, jednak chcielibyście zweryfikować jaki naprawdę jest jej potencjał, skorzystajcie z usług Connectis. Każdy nasz tester oprogramowania dokładnie przeanalizuje jej wady i zalety i pomoże maksymalnie ją usprawnić, by jej jakość była absolutnie najwyższa.
https:

Tłumaczenia symultaniczne

Biuro tłumaczeń, które Państwu przedstawiamy to profesjonalny zespół specjalistów, wśród których znajduje się między innymi tłumacz przysięgły. Niemiecki to jeden z wieli języków, które znajdują się w naszej ofercie. Gwarantujemy tłumaczenia symultaniczne, ustne, pisemne, specjalistyczne i techniczne w tym języku i wielu innych.
zimmermanfilipiak.pl

Postępowanie sanacyjne

Pomagamy naszym klientom - właścicielom przedsiębiorstw - w zapoznaniu się z najważniejszymi przepisami nowego prawa restrukturyzacyjnego, które pomogą im zachować firmę i nie dopuszczą do jej bankructwa. Postępowanie sanacyjne jest jedną z form wsparcia dla dłużników, polegającą na m.in. pozbyciu się niekorzystnych umów.
www.wlr.com.pl

Szkolenia in-company

Rosnąca liczba podmiotów gospodarczych działających na rynku i oferujących kursy sprawia, że w firmach stawia się na rozwój i nieustanne podnoszenie kwalifikacji całej załogi. Dlatego bardzo dużo jest firm, które organizują szkolenia zamknięte, in-company dla firm i konferencje. WLR Training Group jest jedną z nich.
© www.obiektyw.waw.pl