Pieniądze

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
https:

Kancelaria adwokacka Kraków

Prowadzona w Krakowie przez mecenasa Sołhaja kancelaria adwokacka oferuje obsługę prawną firm oraz klientów indywidualnych m.in. z zakresu prawa pracy, karnego, cywilnego, rodzinnego, a także ubezpieczeń majątkowych, czy też prawa gospodarczego. Adwokat udziela kompleksowych porad prawnych, przygotowuje pozwy i wzory dokumentów, w tym umów cywilnoprawnych, a także reprezentuje klientów przed organami administracji publicznej. Prawnik zajmuje się również windykacją należności oraz prawem egzekucyjnym.
www.unobrand.pl

Konfekcjonowanie produktów

Jak wiemy jednym z elementów marketingu produktów jest dbałość o wizualny obraz produktu. Konfekcjonowanie produktów zatem jest bardzo istotne. Zastosowanie elementów nowoczesnych pozwala nam na określenie poziomu naszego zaawansowania technologicznego w tym zakresie. Profile opakowaniowe mają za zadanie wskazywać jakie normy spełniać ma dane opakowanie.
fsg.pl

Brokerzy ubezpieczeniowi

Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm, której zespół tworzą doświadczeni brokerzy ubezpieczeniowi. Nasi specjaliści pomagają klientom wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe, najbardziej korzystny cenowo oraz idealnie dopasowany do potrzeb firmy produkt finansowy, a także w razie potrzeby pomogą wynegocjować najkorzystniejsze warunki umowy. Nasze usługi obejmują wybór firmy faktoringowej, ubezpieczenia kredytu kupieckiego, gwarancji ubezpieczeniowych, a także zarządzanie należnościami oraz profesjonalny consulting.
https:

Zamówiena publiczne

Jak znaleźć zamówienia publiczne, przetargi ogłaszane przez różnorodne instytucje dla właśnie Twojej branży? Zapraszamy do wizyty na serwisie internetowym Oferty-Biznesowe.pl! Jest to platforma, która zbiera dla Ciebie i Twojej firmy oferty zamówień publicznych i przetargów z całego kraju. Zapraszamy do wizyty na Oferty-Biznesowe.pl!
https:

pożyczki społecznościowe online

Pośredniczymy w realizacji planów, które wymagają większych nakładów finansowych. Proponujemy pożyczki społecznościowe online, zarówno dla przedsiębiorców chcących pozyskać środki na rozwój biznesu, jak i inwestorów. Na stronie dowiesz się, w jaki sposób zrobić pierwszy krok i na czym polega proponowane przez nas rozwiązanie.
https:

Rozliczenia PIT Warszawa

Luty, marzec i kwiecień to co roku czas składania w Urzedzie Skarbowym rocznych zeznań podatkowych. Mimo ułatwień, wiele osób wciąż nie podejmuje się samodzielnego rozliczenia PIT. Wszystkim potrzebującym, w poprawnym wypełnieniu oświadczenia i wysłaniu go w terminie z chęcią pomoże nasze biuro rachunkowe z Warszawy.
https:

Biuro rachunkowe

Prowadząc we Wrocławiu biuro rachunkowe mamy na uwadze przede wszystkim zmienne oczekiwania naszych Klientów. Dlatego też nie proponujemy Państwu szablonowych ofert, zamkniętych w sztywnych ramach zasad współpracy, ale elastyczne warunki, w pełni dostosowane do Państwa oczekiwań - także tych, które ulegają zmianie wraz z rozwojem firmy. W ten sposób jesteśmy w stanie podjąć się prowadzenia księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, jak i pomocy przy zakładaniu jednoosobowych działalności gospodarczych.
https:

Tłumaczenia online - wycena

Każdy tekst znacznie różni się od innego zawiłością, długością i stylem, dlatego ciężko jest przedstawić jednoznaczną wartość tłumaczenia online. Wycena indywidualna nie zajmuje jednak dużo czasu, przyślij nam dokument w dowolnym formacie, a jeszcze tego samego dnia otrzymasz propozycję realizacji zamówienia ze szczegółowymi kosztami i linkiem do płatności!
https:

Indywidualne szkolenia RODO

Przepisy nakładają na przedsiębiorców konieczność ochrony danych osobowych - w znaczeniu znacznie szerszym, niż przed majem 2018 roku. By pomóc Państwu dobrze przyeń nowych przepisów, prowadzimy szkolenia RODO. Wyjaśnigotować się do wdrażania założamy, co zmieniło się w prawodawstwie, a także, w jaki sposób właściwie chronić dane osobowe.
www.navigatorcapital.pl

modelowanie procesów biznesowych

Wesprzemy Ciebie i Twoją firmę w dążeniu do wyznaczonych celów oraz długofalowym rozwoju. Przeprowadzamy modelowanie procesów biznesowych, a także przygotowujemy stosowne strategie, zarządzamy zmianą i projektami, a także weryfikujemy efektywność przedsiębiorstwa. Działamy w oparciu o aktualną wiedzę w przedmiotowym zakresie.
www.conti.org.pl

karta podatkowa zasady

Jedną z dopuszczalnych form ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych jest karta podatkowa. Zasady, regulujące korzystanie z niej wyraźnie mówią, iż do grona korzystających z tej formy należy zaliczyć niewielkie przedsiębiorstwa (usługowe, usługowo-handlowe i handlowe), a także przedstawicieli wolnych zawodów.
© www.obiektyw.waw.pl