Pieniądze

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
https:

Kancelaria adwokacka Kraków

Prowadzona w Krakowie przez mecenasa Sołhaja kancelaria adwokacka oferuje obsługę prawną firm oraz klientów indywidualnych m.in. z zakresu prawa pracy, karnego, cywilnego, rodzinnego, a także ubezpieczeń majątkowych, czy też prawa gospodarczego. Adwokat udziela kompleksowych porad prawnych, przygotowuje pozwy i wzory dokumentów, w tym umów cywilnoprawnych, a także reprezentuje klientów przed organami administracji publicznej. Prawnik zajmuje się również windykacją należności oraz prawem egzekucyjnym.
https:

Konfekcjonowanie produktów

Jak wiemy jednym z elementów marketingu produktów jest dbałość o wizualny obraz produktu. Konfekcjonowanie produktów zatem jest bardzo istotne. Zastosowanie elementów nowoczesnych pozwala nam na określenie poziomu naszego zaawansowania technologicznego w tym zakresie. Profile opakowaniowe mają za zadanie wskazywać jakie normy spełniać ma dane opakowanie.
https:

Brokerzy ubezpieczeniowi

Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm, której zespół tworzą doświadczeni brokerzy ubezpieczeniowi. Nasi specjaliści pomagają klientom wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe, najbardziej korzystny cenowo oraz idealnie dopasowany do potrzeb firmy produkt finansowy, a także w razie potrzeby pomogą wynegocjować najkorzystniejsze warunki umowy. Nasze usługi obejmują wybór firmy faktoringowej, ubezpieczenia kredytu kupieckiego, gwarancji ubezpieczeniowych, a także zarządzanie należnościami oraz profesjonalny consulting.
https:

Biuro rachunkowe

Prowadząc we Wrocławiu biuro rachunkowe mamy na uwadze przede wszystkim zmienne oczekiwania naszych Klientów. Dlatego też nie proponujemy Państwu szablonowych ofert, zamkniętych w sztywnych ramach zasad współpracy, ale elastyczne warunki, w pełni dostosowane do Państwa oczekiwań - także tych, które ulegają zmianie wraz z rozwojem firmy. W ten sposób jesteśmy w stanie podjąć się prowadzenia księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, jak i pomocy przy zakładaniu jednoosobowych działalności gospodarczych.
www.kbr-filipiak.pl

Prowadzenie ewidencji ryczałtowej Dopiewo

Świadczymy usługi na terenie miejscowości Dopiewo koło Poznania. Prowadzenie ewidencji ryczałtowej wymaga specjalnego przeszkolenia i przede wszystkimi czasu. Dlatego wypełniane dokumentów dla Urzędu Skarbowego warto powierzyć specjalistom, którzy od lat zajmują się rozliczaniem przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.
https:

Firma eventowa Poznań

Jeśli szukacie Państwo atrakcyjnych form kreowania i rozpowszechniania pozytywnego wizerunku Waszego przedsiębiorstwa i budowania zasięgu marki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji reklamowej Relago. Jako firma eventowa zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, wydarzeń plenerowych i innych. Proponujemy opracowanie ogólnej koncepcji, szczegółowe przegotowania oraz obsługę i nadzór nad przebiegiem wydarzenia.
https:

złoto inwestycyjne Kraków

Proponujemy monety i złoto inwestycyjne w Krakowie, które stanowią bardzo praktyczny sposób dywersyfikacji oszczędności. Jest to rozwiązanie pewne i bezpieczne. Kruszec szlachetny nie traci nigdy całkowicie swojej wartości, co pozwala na zabezpieczenie swoich finansów. Proponujemy przy tym ceny zgodne z aktualnym kursem. Zachecamy do rozważenia oferty zakupu cennego kruszcu od pewnego sprzedawcy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę przed- i posprzedażową. Ponadto zapewniamy sprawdzony sposób transakcji. Zapraszamy do kontaktu.
https:

Radca prawny

Najważniejszą kwestią w obsłudze Klientów jest wnikliwe zapoznanie się z prezentowanym problemem. Radca Prawny z LexVin, której biuro mieści się w Warszawie, nie tylko zapoznaje się z prezentowaną dokumentacją, ale również ze wszystkimi dodatkowymi aspektami sprawy, mającymi wpływ na jej przebieg i finalizację. Dotyczy to również organizacji i nadzoru nad przeprowadzeniem zleceń w obrębie zamówień publicznych. Wsparcie naszej Kancelarii pozwoli usprawnić przygotowania przetargowe oraz dokonać właściwej oceny ofert.
https:

Otwieracz do kopert

Prowadzisz punkt usługowy oferujący kserowanie i drukowanie? Kopertownica może stanowić ciekawe wzbogacenie oferowanych przez Ciebie usług, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku drukarskim. Takie urządzenie służy między innymi do otwierania kopert i możesz je nabyć na naszej stronie w sześciu wariantach, od podstawowej maszyny, aż po rozbudowany sprzęt z wieloma funkcjami.
https:

Optymalizacja podatkowa

Wielu osobom wydaje się, że własny biznes to raj na ziemi. Po jego otworzeniu znikają wszystkie problemy, szczególnie te związane z finansami. Jednak przedsiębiorcy doskonale wiedzą ile kosztuje prowadzenie działalności w Polsce, a z pewnością nie są to małe koszty. W ich ograniczeniu może pomóc dobrze przeprowadzona optymalizacja podatkowa. Oferta ta dotyczy zarówno małych, średnich, jak i dużych spółek.
https:

Księgi rachunkowe

Księgi rachunkowe nie mają przed nami tajemnic. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wyjątkowej ofercie będą Państwo mogli w pełni skupić się na własnych obowiązkach, a księgowość pozostawić nam. Duże doświadczenie i wiedza pozwalają nam w fachowy sposób zająć się różnego rodzaju zapisami i zestawieniami finansowymi. Wybierając nas, mogą być Państwo pewni skuteczności.
© www.obiektyw.waw.pl