Pieniądze

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
zimmermanfilipiak.pl

Postępowanie sanacyjne

Pomagamy naszym klientom - właścicielom przedsiębiorstw - w zapoznaniu się z najważniejszymi przepisami nowego prawa restrukturyzacyjnego, które pomogą im zachować firmę i nie dopuszczą do jej bankructwa. Postępowanie sanacyjne jest jedną z form wsparcia dla dłużników, polegającą na m.in. pozbyciu się niekorzystnych umów.
www.wlr.com.pl

Szkolenia in-company

Rosnąca liczba podmiotów gospodarczych działających na rynku i oferujących kursy sprawia, że w firmach stawia się na rozwój i nieustanne podnoszenie kwalifikacji całej załogi. Dlatego bardzo dużo jest firm, które organizują szkolenia zamknięte, in-company dla firm i konferencje. WLR Training Group jest jedną z nich.
adwokat-solhaj.pl

Kancelaria adwokacka Kraków

Prowadzona w Krakowie przez mecenasa Sołhaja kancelaria adwokacka oferuje obsługę prawną firm oraz klientów indywidualnych m.in. z zakresu prawa pracy, karnego, cywilnego, rodzinnego, a także ubezpieczeń majątkowych, czy też prawa gospodarczego. Adwokat udziela kompleksowych porad prawnych, przygotowuje pozwy i wzory dokumentów, w tym umów cywilnoprawnych, a także reprezentuje klientów przed organami administracji publicznej. Prawnik zajmuje się również windykacją należności oraz prawem egzekucyjnym.
saleszkoleniowe.waw.pl

Sale Warszawa centrum

Firmy, które zatrudniają większą liczbę osób, nie są często w stanie wygospodarować na terenie zakładu miejsca, by w komfortowych warunkach urządzić spotkanie wszystkich pracowników. Nasze doskonale wyposażone sale w centrum Warszawy będą idealnym miejscem do przeprowadzenia ważnego spotkania z kontrahentami, zorganizowania wykładu lub konferencji lub odbycia rozmów kwalifikacyjnych.
© www.obiektyw.waw.pl