RTV / AGD

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
https:

Biurmark - Worki do odkurzacza electrolux

Sklep internetowy Biumark oferuje swoim klientom profesjonalne worki do odkurzacza Electrolux, jak również inne akcesoria do urządzeń tej i innych marek. Wiemy doskonale jak wiele zależy od funkcjonalności i wytrzymałości eksploatowanego sprzętu, dlatego tez serdecznie zapraszamy do zapoznania się właśnie z naszym asortymentem.
https:

Przybory kuchenne

Nożyki to przybory kuchenne, które sprawdzają się w każdym gospodarstwie domowym. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości nożyki, które powstają z tworzyw sztucznych. Oferujemy też sitka, kubki, wkłady zlewozmywakowe czy miski. Jeśli interesują Państwa produkty najwyższej jakości, zapraszamy do nas!
www.sfamasz.pl

Hale magazynowe

Przedsiębiorstwo Sfamasz specjalizuje się w budowie stalowych hal magazynowych różnorodnego przeznaczenia. Proponowane przez nas rozwiązania wyróżniają się niską ceną, łatwością rozbudowy czy modyfikacji, a także możliwością zamontowania oświetlenia, ogrzewania czy klimatyzacji oraz naniesienia grafik reklamowych.
www.seculink.com.pl

Opieka informatyczna Kraków

Nasze działania oparte są na doświadczeniu i obszernej wiedzy, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oraz kompleksowe rozwiązywanie problemów. Seculink oferuje szeroko rozumiane usługi komputerowe w Krakowie. Obejmują one takie czynności jak instalację oraz konfigurację systemów operacyjnych, zarządzanie siecią LAN, montaż alarmów i monitoringu oraz automatykę obiektów (tzw. inteligentne domy). Tym samym zapewniamy pełną i profesjonalną opiekę informatyczną Twojej firmy, o którą nie musisz się więcej martwić. Sprawdź nas już teraz!
www.noze-slusarczyk.pl

Ostrzenie noży do krajalnic

Zarówno w piekarni, jak i sklepie przyda się regularne ostrzenie noży do krajalnic chleba. Zapobiegnie to ich tępieniu i znacznie ułatwi codzienną pracę. Profesjonalna usługa pozwoli na odtworzenie profilu zęba bez ryzyka uszkodzenia. Dzięki temu nie będzie konieczny zakup nowych części do urządzeń.
www.gsmforyou.pl

Serwis samsung

Twój telefon się zepsuł, upadł czy zamoczył, a Ty nie masz już gwarancji? Nie martw się - w GSM for You zajmujemy się pogwarancyjną naprawą telefonów, wymieniamy szybki i wyświetlacze, instalujemy oprogramowania i ściągamy blokady. Nasz serwis Samsunga w Warszawie podejmuje się także nietypowych zleceń, dlatego możesz przyjść do nas z każdym problemem ze swoim telefonem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu przy pracy z tą południowokoreańską marką oferujemy w pełni profesjonalny, dostosowany do wymagań konkretnego modelu serwis.
www.cardpoint.pl

Terminale internetowe

W naszej ofercie znalazło się wiele modeli terminali internetowych mobilnych. W ten sposób pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Polecamy te urządzenia ze względu na ich funkcjonalność. Dzięki trwałej baterii pozwalają na wykonywanie efektywnej pracy - zarówno na terenie magazynów, jak i hali sprzedaży. Umożliwiają również wprowadzanie zmian do systemów POS oraz innych urządzeń monitorujących asortyment. Czytelna klawiatura oraz zainstalowany system Windows, ułatwiają obsługę. W szczególności zachęcamy do zwrócenia uwagi na modele Motoroli
www.hdc.pl

Montaż regałów magazynowych

Firma Heavy Duty Construction zajmuje się kompleksowym montażem regałów magazynowych oraz automatyki, zarówno mechanicznej, jak i elektrycznej. Korzystamy z nowoczesnych maszyn oraz najwyższej jakości materiałów pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów. Zapewniamy wykonanie niezawodnych, stabilnych systemów oraz konstrukcji w krótkim czasie.
© www.obiektyw.waw.pl