Szkolenia

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
https:

Analiza biznesowa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. Oferujemy konkurencyjne usługi, wśród których mieści się analiza biznesowa oraz szkolenia umożliwiające uzyskanie certyfikatów PMI i Prince2. Oferujemy także zarządzanie projektami. Naszą specjalnością jest analiza biznesowa w szerokim zakresie.
https:

Zarządzanie gospodarką magazynową szkolenia

Ponad tysiąc zorganizowanych kursów sprawia, że MPM Productivity Management to firma, która zapewnia profesjonalne i merytoryczne przygotowanie dla przedsiębiorców z branży produkcyjnej. Zapraszamy na nasze szkolenia obejmujące zarządzanie gospodarką magazynową, które pomogą Państwu wprowadzić wiele praktycznych rozwiązań.
www.inge.com.pl

IFS system

Wszyscy, którzy chcieliby, aby ich produkty znalazły się na półkach niemieckich, francuskich i włoskich sieci handlowych muszą wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie IFS system. Polega on na zapewnieniu bezpieczeństwa produkowanej żywności. Odwiedź stronę firmy INGE i dowiedz się, jak wprowadzić wszystkie niezbędne zalecenia.
https:

Pełnomocnik ISO

Oferujemy Państwu szkolenie, które pomoże wykształcić wewnętrznego audytora. Jest to wykwalifikowany ekspert, pełnomocnik ISO, który zna procedury wdrażania norm, a także potrafi monitorować przebieg zmian i zadba o ich odpowiednie wdrażanie w naszej firmie. Zapraszamy do skorzystania z oferty CDZ Meritum.
advantage.edu.pl

Szkolenia językowe

Nasza oferta to program nauczania stworzony dla pracowników różnych branż. Szkolenia językowe dla firm prowadzone przez Advantage to rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz słownictwa z danej dziedziny. Sprawdź na stronie kilka modułów zaproponowanych przez naszą firmę i zdecyduj się na lekcje w Warszawie.
palacyklisewo.pl

Konferencje w pałacu

Jeżeli zależy Ci na organizacji spotkania biznesowego, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotny jest dobór właściwego miejsca. Sala na konferencje oferowana przez mieszczący się na Wielkopolskie Pałacyk Lisewo zapewnia dostęp do Internetu, a także projektora multimedialnego, ekranu oraz flipcharta.
www.englishaccelerator.pl

Business English

Metodyczne przygotowanie, duże doświadczenie pedagogiczne, a także znajomość realiów biznesowych - tym cechuje się każdy nasz kurs Business English. Warszawa to siedziba naszego biura. Organizujemy profesjonalne i efektywne szkolenia dla klientów indywidualnych, a także dla grup pracowniczych. Zapraszamy!
www.olymp-wroclaw.pl

Szkoła językowa Wrocław

Skuteczna nauka angielskiego oferowana jest właśnie w szkole językowej Olymp we Wrocławiu. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które doceniają pełen profesjonalizm, korzystne warunki współpracy, a także szeroką gamę atrakcyjnych rozwiązań. Odwiedź naszą stronę internetową, na której znajduje się szczegółowa informacja dotycząca oferty. Następnie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!
© www.obiektyw.waw.pl