Szkolenia

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
www.inge.com.pl

IFS system

Wszyscy, którzy chcieliby, aby ich produkty znalazły się na półkach niemieckich, francuskich i włoskich sieci handlowych muszą wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie IFS system. Polega on na zapewnieniu bezpieczeństwa produkowanej żywności. Odwiedź stronę firmy INGE i dowiedz się, jak wprowadzić wszystkie niezbędne zalecenia.
https:

asystentka stomatologiczna szkoła

Jak zadbać o zdrowe zęby i piękny, lśniący bielą uśmiech? Polecamy regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dobry dentysta we współpracy z wykwalifikowaną asystentką stomatologiczną sprawdzi podłoże bólu lub zadba o odpowiednią profilaktykę, między innymi przy użyciu nowoczesnego sprzętu do piaskowania. Ale pierw zanim zostaniesz asystentką przyjdź do naszej szkoły na kurs!
https:

Szkoła policealna

Szkoła Policealna Pascal ogłasza rekrutację na bezpłatne zajęcia na kierunkach technik masażysta (kurs dwuletni) oraz opiekun medyczny (kurs roczny). Dyplomowani specjaliści w tych dziedzinach są obecnie poszukiwani na rynku pracy, ukończenie proponowanych kursów gwarantuje więc możliwość znalezienia atrakcyjnego zatrudnienia.
https:

agencja pracy ukraina

Proponujemy kompleksową pomoc, jako agencja pracy na Ukranie, z dedykowanym tam, oddzielnym oddziałem oraz biurem. Oferujemy szczegółową i precyzyjną selekcję kandydatów, z uwzględnieniem ich kompetencji oraz kwalifikacji, jak i organizujemy w świetle prawa niezbędne formalności. Wynajmujemy przykładowo kierowców czy budowlańców.
https:

Testy językowe

Jeśli chcesz sprawdzić znajomość angielskiego lub niemieckiego u twoich pracowników, zgłoś się do nas! Z chęcią przeprowadzimy testy językowe w twojej firmie. Najpierw zorganizujemy etap pisemny, a później sprawdzimy, jak twoja kadra radzi sobie z komunikacją ustną. Na tej podstawie określimy poziom każdej osoby.
https:

Kursy językowe za granicą

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej szkoły językowej Siesta, która organizuje niepowtarzalne kursy za granicą. Jest to oferta dla każdego, niezależnie od tego, na jakim etapie znajomości języka jest w tym momencie. Organizowane przez nas wyjazdy to nie tylko gwarancja poznania języka, ale również tradycji i kultury kraju, w którym się znajdziesz. Nasza szkoła dba o to, aby zapewnić kursantom bezpieczeństwo i zadbać o wszystkie formalności. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia szczegółów!
https:

Szkoła policealna Warszawa

Nasza placówka prowadzi nabór uczniów na kolejny semestr. Renomowana szkoła policealna mieszcząca się w Warszawie zaprasza do podjęcia nauki na kierunkach: podolog, technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny i masażysta, terapeuta zajęciowy oraz opiekun medyczny. Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra naukowa.
https:

Szkoła jazdy Marki

Niebawem skończysz osiemnaście lat i już nie możesz doczekać się momentu, w którym będziesz mógł wyruszyć na drogi szybkiego ruchu? Zanim będzie to możliwe musisz jednak poznać zasady ruchu drogowego i przejść praktyczną naukę. Nasz szkoła jazdy w Markach będzie świetnym miejscem na odbycie kursu na kierowcę.
© www.obiektyw.waw.pl