Szkolenia

Strona domowa
Narzędzia i urządzenia
Handel w internecie
Tworzenie stron
Pieniądze
Media
Imprezy integracyjne
Meble i urządzanie wnętrz
Szkolenia
RTV / AGD
Ogród i dom
www.inge.com.pl

IFS system

Wszyscy, którzy chcieliby, aby ich produkty znalazły się na półkach niemieckich, francuskich i włoskich sieci handlowych muszą wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie IFS system. Polega on na zapewnieniu bezpieczeństwa produkowanej żywności. Odwiedź stronę firmy INGE i dowiedz się, jak wprowadzić wszystkie niezbędne zalecenia.
https:

asystentka stomatologiczna szkoła

Jak zadbać o zdrowe zęby i piękny, lśniący bielą uśmiech? Polecamy regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dobry dentysta we współpracy z wykwalifikowaną asystentką stomatologiczną sprawdzi podłoże bólu lub zadba o odpowiednią profilaktykę, między innymi przy użyciu nowoczesnego sprzętu do piaskowania. Ale pierw zanim zostaniesz asystentką przyjdź do naszej szkoły na kurs!
https:

Szkoła policealna

Szkoła Policealna Pascal ogłasza rekrutację na bezpłatne zajęcia na kierunkach technik masażysta (kurs dwuletni) oraz opiekun medyczny (kurs roczny). Dyplomowani specjaliści w tych dziedzinach są obecnie poszukiwani na rynku pracy, ukończenie proponowanych kursów gwarantuje więc możliwość znalezienia atrakcyjnego zatrudnienia.
https:

agencja pracy ukraina

Proponujemy kompleksową pomoc, jako agencja pracy na Ukranie, z dedykowanym tam, oddzielnym oddziałem oraz biurem. Oferujemy szczegółową i precyzyjną selekcję kandydatów, z uwzględnieniem ich kompetencji oraz kwalifikacji, jak i organizujemy w świetle prawa niezbędne formalności. Wynajmujemy przykładowo kierowców czy budowlańców.
https:

Szkoła policealna Warszawa

Nasza placówka prowadzi nabór uczniów na kolejny semestr. Renomowana szkoła policealna mieszcząca się w Warszawie zaprasza do podjęcia nauki na kierunkach: podolog, technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny i masażysta, terapeuta zajęciowy oraz opiekun medyczny. Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra naukowa.
https:

Kurs stacjonarny

Aktualnie większość szkoleń i warsztatów odbywa się zdalnie. Wiemy jednak, że przekazanie wiedzy praktyczniej często wymaga bezpośrednich ćwiczeń. W związku z tym nasza szkoła oferuje Państwu kurs stacjonarny, na którym przedstawimy informacje oraz rozwiązania pochodzące z niekonwencjonalnej medycyny chińskiej.
© www.obiektyw.waw.pl